Splendid Sound’s 13th Anniversary

Wrocław
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0

Kontynuacja dobrej świeckiej tradycji – co roku, jak przychodzi marzec zapraszamy wszystkich na urodzinowe party! Bez Wrocławia nie ma Splendid więc urodziny są koniecznością!

Częścią urodzinowej tradycji jest to, że zapraszamy soundy nie do końca w Polsce znane (a poza jednym wyjątkiem wcześniej u nas nie widziane) ale takie, które zdążyły już namieszać na scenie międzynarodowej. Trzymamy się tej zasady z uporem maniaka. W tym roku padło na naszych kumpli z Wiednia – Irie Sound! Nasze ścieżki przecinały się kilkukrotnie i zawsze vibe był na miejscu! Mamy tez na koncie wspólny clash (który wygraliśmy) i był to chyba najfajniejszy clash w jakim braliśmy udział. Chłopaki od naszego clashu zrobili mega postęp i w grudniu zgarnęli trofeum w prestiżowym pojedynku z Biomassa ze Szwajcarii. Ale nie clashe są tu istotne – Irie Sound to przede wszystkim juggling sound. Wiedeń mają ogarnięty, a ostatnimi czasy jeżdżą coraz więcej po Europie i grają bibę za bibą.

Lokalne wsparcie, jak w zeszłym roku, zapewnia nasz wrocławski one man army – Tun Up Sound. Bucer z roku na rok robi mega postęp i bardzo się cieszymy, że po raz kolejny będziemy razem grać i razem pić alk… bawić się.

Ale najważniejsze – cieszymy się, że spotkamy te wszystkie twarze, które kiedyś spotykaliśmy co tydzień. Albo co miesiąc. Albo trochę rzadziej ale na pewno częściej niż raz w roku! Do zobaczenia mamy nadzieję!

FB: Splendid Sound’s 13th Anniversary
Kto: Irie Sound [Wiedeń/Austria], Tun Up Sound, Splendid Sound
Gdzie: Uff, pl. Nankiera 1
Kiedy: 25.03.2017
Ile: 15 do północy, 20 po północy

A przed urodzinami mała rozgrzewka – warsztaty z Lokiem i Kółkiem!

Więcej info tutaj: Jamaican Meeting on tour – Loczek i Kółko we Wrocku

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2017.03.25 Wrocław Uff